Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga logo

Tolerancijos maratonas

Tolerancijos maratonas

Asociacija „Lietuvos neįgaliųjų forumas“ spalio 3 d. Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, surengė „Tolerancijos maratoną“. Renginys skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į sunkumus, su kuriais susiduria neįgalieji kasdieniame gyvenime, ugdyti toleranciją ir pagarbą jų atžvilgiu.

Renginio dalyviai galėjo trumpam tapti neįgaliaisiais ir išbandyti įvairius užsiėmimus – išmokti rašyti Brailio raštu, bendrauti be žodžių, atlikti supratimo testą ir kt. Vyks komandinis tolerancijos žaidimas, kuriame dalyvaus Vilniaus mokyklų moksleiviai.

V. Kudirkos aikštėje taip pat įsikūrė interaktyvi meno erdvė. Joje renginio dalyviai galėjo piešti socialinius portretus su scenografe, socialinių mokslų daktare Audra Brazauskaite, groti įvairiais muzikos instrumentais su multiinstrumentalistu Tomu Dobrovolskiu, stebėti neįgaliųjų talentų pasirodymus interakcijoje „Dėmesio“.

Renginyje dalyvavo neįgaliųjų kolektyvas „Spalvų orkestras“, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos alternatyvios muzikos grupė ,,Impulsas“, Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro liaudies teatras „Mimika“ ir kiti. Renginį vedė aktorius ir režisierius Saulius Čėpla.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas