Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga logo

Ieškome darbo

Apie darbą

Seminarą „Ieškome darbo“ sudaro dvi dalys: 1. Kaip gaut darbą? ir 2. Kaip ugdyti savivertę ir pasitikėjimą savimi?

Pirmoje dalyje išgirsite dešimt taktikų, kaip padidinti savo galimybes įsidarbinti, o antroje dalyje sužinosite esminius pasitikėjimo savimi principus, menkos savivertės priežastis ir įgysite instrumentus, kurių pagalbą galėsite sau padėti.

Norėdami peržiūrėti seminaro video medžiagą prašome užpildyti žemiau esančia formą

* Privalomi laukeliai.
Siunčiama...

1 dalis:

2 dalis:

Komentarai 8

 1. Virginija Sablauskiene

  Gerb.,

  Jei pavyktu isidarbinti, neinformavus darbdavio apie nustatyta 45% darbingumo lygi, ar susigrazinciau mokescius pateikus deklaracija VMI. Ar nekiltu problemu su SODRA, darbo inspekcija ir t.t. Negaliu dirbti naktinio darbo ir virsvalandiniu darbu. DiagnozeF25.1. Laukiu Jusu patarimo i el. pasta v.sablauskiene@ gmail.com.
  Pagarbiai

  • LZNS

   Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas (Suvestinė redakcija nuo 2018-07-01 iki 2019-06-30)
   33 straipsnis. Darbuotojo pareigos
   1. Kiekvieno darbuotojo pareiga yra vykdyti įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos norminių dokumentų reikalavimus ir darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus, su kuriais jie supažindinti ir apmokyti juos vykdyti, ir kaip galima labiau rūpintis savo ir kitų darbuotojų sauga ir sveikata remiantis savo žiniomis ir vadovaujantis padalinio vadovo, darbdaviui atstovaujančio asmens duotais nurodymais. Darbuotojai, rūpindamiesi savo ir kitų darbuotojų sauga ir sveikata, privalo:
   11) gavus Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išvadą dėl darbo pobūdžio ir sąlygų, išvados kopiją pateikti darbdaviui.

   38 straipsnis. Dirbančių neįgaliųjų saugos ir sveikatos garantijos
   2. Sveikatos priežiūros įstaigos išvada dėl neįgaliojo galimybės dirbti konkretų darbą privaloma darbdaviui ir darbuotojui.
   Taigi Darbų saugos įstatymas nurodo, kad gydymo įstaigų nurodymai nedirbti naktinio ar viršvalandinio darbo jums yra privalomi ir jų nesilaikant gali kilti problemų su darbo inspekcija.

 2. Laura

  Esu 40 metų, 85% nedarbingumo, vaikystėje nustatyta slauga ar tai spec priežiūra (negaliu atsakyti tiksliai) ir be pabaigto vidurinio, ir jokio kito išsimokslinimo, dėl negalios. Nors judėti nėra lengva, bet judu,daug namų darbų atlieku, šiais laikais palengvina jau pritaikyti vaistai. Kokia galimybė, tikimybė integruotis tokiame amžiuje, be nieko? Noriu prie neįgalumo pašalpos prisidurti bent minimaliai, bendros šeimos gerovei. Nes nėra lengva. Jei tarkim pvz.randu darbą nuotolinį (tik nuotolinį norėčiau) , ar nukentėtų/pakistų mano neįgalumo pašalpa.
  Gal galiu nuotoliu baigti kursus, mokymus? Kur tokius rasti? Kas toliau jei baigiu kokius kursus?
  Ar reikia kažkur registruotis, ar net į darbo biržą stoti, norint kažkur dirbti ar praktikuotis? ar tai nėra būtina? Gyvenu mažame mieste, nėra jokių darbų.
  Nes jei rasčiau kursus (tik ar tai gelbėtų, dėl ateties,dėl darbo be vidurinio?) ir jei juos praeinu? Ir noriu atlikt praktiką, kaip save pateikti darbdaviui? Kaip darbintis? Kokie reikalingi duomenys ir dokumentai? Per daug maišatis klausimuose, nes nežinau nieko. Niekas nieko paaiškinti negali, nežino. Norėčiau pagalbos ir informacijos.

  • LZNS

   1. Kadangi jums neįgalumas tęsiasi iš vaikystės, tai jeigu rasite darbą šalpos pensijos ar spec. poreikių išmokų jums niekas nesumažins.
   2. Galite pabandyti pasikonsultuoti su Valakupių reabilitacijos centru dėl profesijos įgijimo Vilniuje (8-5) 2 477 543

 3. Natalija

  Esu 42 metu,45% nedarbinga neigaluma turiu tik antrus metus, anksciau dirbau VILNIAUS PERGALE,prie liniju saldaininke pakuotoja, rankoms lankstem dezutes.VILNIAUS BALDAI prie linijos dirbau,BALTO PRINT spaustuveje Brosiuruotoja,Rimi sales darbotuoja.STANDARTU SPAUSTUVE brosiuruotoja.Dabar stoviu Uzimtumo tarniboje antri metai eina negaliu rast darbo fizinio negaliu dirbti juomenoj nugaros du luzej 4 lasteles.Del nugaros luziu negaliu operuoti koja venas padekit rast darba.

  • LZNS

   Siūlome Jums kreiptis į VšĮ „Sopa“. Jie užsiima neįgaliųjų įdarbinimu. Kontaktai: +37061600786, info@sopa.lt

 4. Laura

  Turiu darbingumą 20% Dirbu virš 1 metų, šiuo metu darbdavio darbdavys, sukėlė reikalavimus, sunkiau sutilpti į reikiamus rodiklius. Todėl yra reikalavimas dirbti iš biurio, gerinti darbo rezultatus. Kadangi dirbu iš namų, virš 200 km nuo darbo vietos. Neturiu galimybių nei prisistatyti, arba nuvykus į kitą lietuvos galą, neturėčiau kuo grįžti, nes autobusų maršrutai reti. Suprantu ir juos, reikalavimai yra reikalavimai, kadangi neturėsiu galimybės dirbti ofise teks išeiti iš darbo, nors pati neišeisiu iki paskutinio lašo. Nes taip noriu dirbti, o darbą kitą galiu ir nerasti. Prisiminus kiek išgyvenau, kol radau šį darbą
  Sakykite, jei esu išdirbusi virš 12 mėn, ir įstojus į UŽT ar priklausys kokia bedarbio pašalpa. Teko girdėti, jei neįgalumas didesns, jokių bedarbio išmokų neduoda. Tiesa?
  Arba priklauso koks atleidimo straipsnis, taip pat galiu negaut? . Nes atleisti gali kad nebeatlieku tinkamai darbdavio reikalavimų. Šiame darbe dirbu be subsidijų.

  • LZNS

   Negalios pensija nebeturi įtakos bedarbio išmokos mokėjimui. Užimtumo tarnyboje gavus bedarbio statusą, galėsite gauti negalios pensiją ir bedarbio pašalpą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas