Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga logo

Maratonai su varytuvais

varytuvas

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga ši projektą įgyvendina nuo 2005 metų. Projekto tikslas – keisti požiūrį į žmones su negalia, mažinti socialinę atskirtį. Projektas originalus, kadangi jame dalyvauja žmonės turintys sunkią judėjimo negalią arba galintys judėti tik neįgaliųjų vežimėliais, kurie nori parodyti didelį norą judėti, siekti tikslo, būti pripažintais.

Kasmet  organizuojamame 7 d. maratone rankomis varomais neįgaliųjų vežimėliais su specialiais priedais – varytuvais dalyvauja 20 žmonių su negalia, nuvažiuojama  keli šimtai kilometrų įvairių Lietuvos rajonų keliais.

Maratonas – tai iššūkis žmonėms su fizine negalia, kurie kasdien įveikia po 40 – 60 kilometrų šviečiant kaitriai saulei ar lyjant gausiam lietui. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su VŠĮ „Retenė“ – neįgaliųjų socialine įmone daugiau kaip 12 m. remontuojančia įvairią kompensacinę techniką, tame tarpe ir neįgaliųjų vežimėlius bei gaminanti specialius priedus – varytuvus, kurie labai pagerina galimybes judėti neįgaliojo vežimėliais.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas