Švedijos instituto nuotraukų ir daiktų paroda „AccessAbility“

ivaizdine-foto

Ar kada nors girdėjote terminą UNIVERSALUS DIZAINAS? Tai yra patogus aplinkos ir daiktų pritaikymas visų mūsų poreikiams. Šiais metais pirmą kartą Lietuvoje Švedijos ambasada Vilniuje/ Embassy of Sweden in Vilnius ir Svenska institutet dėka bus eksponuojami universalaus dizaino daiktai sukurti Švedijoje. Per pasaulį keliaujanti paroda „Dizainas oriam gyvenimui“ atvyksta į Vilnių.

Švedijos instituto parodos „AcceccAbility“ šūkis – orumas. Gyventi oriai, neatsižvelgiant į negalią, yra kiekvieno žmogaus teisė, įtvirtinta Jungtinių Tautų konvencijoje. Parodoje pristatomos keturiolikos švedų ir septynių lietuvių fotografijos bei pasakojimai. Parodą papildo daiktai, kompensacinės priemonės, sukurti kaip pagalbinės priemonės neįgaliesiems, taip pat kasdienio naudojimo daiktai visiems žmonėms.

Norime visus pakviesti dalyvauti parodos atidaryme Vilniaus miesto savivaldybė čia taip pat galėsite pamatyti fotografijų parodą „Accessibility“ kurioje užfiksuoti herojai turintys negalią iš Lietuvos ir Švedijos.

Paroda „Dizainas oriam gyvenimui“ iš Vilniaus keliaus tiesiai į Rio de Žaneiro parolimpites žaidynes, todėl nepraleiskite progos!

Parodos atidarymas: 2016 m. gegužės 2 d. 16:00 val.

Parodos trukmė: Paroda veiks gegužės 2–20 d.

Parodos vieta: Vilniaus miesto savivaldybė, Konstitucijos pr. 3,  Vilnius

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas