Ofiso valytoja (-as) Elektrinės g.

Miestas: Vilnius
Sektorius: Prekybos vietų darbuotojai
Siūlomas atlyginimas: 693 € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Ieškome valytojos (-o) 0,75 etatui ofiso valymui ir tvarkymui: valymui dulkių ir paviršių, grindų siurbimui ir plovimui, virtuvės priežiūrai, higienos papildymui ir šiukšlių išnešimui.
Darbo laikas: pirmadienis – penktadienis, 15:00 – 21:00.
Adresas: Elektrinės g. 3, Vilnius.

Įmonė siūlo:

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje. Bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas. Visada laiku mokamas atlyginimas. Nemokamas sveikatos pasitikrinimas privačioje klinikoje. 100 Eur premijos už rekomenduotus ir sėkmingai įdarbintus žmones. Galimybę panorus užsidirbti papildoma

Apie įmonę:

Mes esame tarptautinė įmonių grupė „City Service“ - pastatų priežiūros rinkos lyderiai Lietuvoje, pirmieji šalyje pasiūlę kompleksinę pastatų ekosistemos priežiūrą ir veikianti jau virš 30 metų. Subūrėme daugiau kaip 1500 darbuotojų komandą, kuri dirba Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje. Savo objektų priežiūrą mums patiki daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai ir komercinių pastatų valdytojai. Mūsų misija - klientų interesų atstovavimas, didinant jų turto vertę bei gerinant gyvenamąją bei darbinę aplinką.

Gabija F
UAB, City Service Cleaning
Tel.: +37068919599

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.