Automobilių remonto paslaugų Lenkijoje vadybininkas(ė).

Miestas: Vilnius
Sektorius: Vadybininkai
Siūlomas atlyginimas: 1100 € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Darbas iš namų.

PAGRINDINĖS DARBO FUNKCIJOS:
Susisiekti su autoservisais Varšuvoje (vėliau ir kituose Lenkijos miestuose), parduoti papildomo klientų srauto paslaugą.
Autoservisų tinklo teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas naujiems klientams (autoūkius valdančioms įmonėms).
Sutarčių su klientais pasirašymas.
Klientų informavimas apie teikiamas paslaugas, naujienas, procedūrų pasikeitimus ir kt.
Klientų grįžtamojo ryšio organizavimas.
Užsakymų vykdymo kontrolė.
Darbo su autoservisais procedūrų tobulinimas ir kontrolė.

KONTAKTAI:
Tel. Nr. +37061849606 – Vytautas.
CV siųsti el. paštu: vytautas@proservisai.lt

Reikalavimai darbuotojui:

REIKALAVIMAI KANDIDATUI: Gebėjimas bendrauti (žodžiu ir raštu) taisyklinga lenkų ir lietuvių kalba. Darbo autoservise patirtis (ne mažiau 1 metai). Orientacija į rezultatą. Gebėjimas aiškiai reikšti mintis (žodžiu ir raštu). Respektabilus tonas, bendravimo kultūra, įtaigumas. Kompiuterinis raštingumas. Galimybė dirbti iš namų (nuosavas kompiuteris ir internetas namie). PRIVALUMAI: Pardavimų patirtis su sėkmės istorijomis. Automobilių parko eksploatavimo ir priežiūros organizavimo patirtis. Su automobilių eksploatavimu ar/ir remontu susijęs išsilavinimas. DARBO LAIKAS: Darbo dienomis 9:00-18:00. Yra galimybė atsižvelgti į darbuotojo asmeninius poreikius.

Įmonė siūlo:

ĮDARBINIMAS: Taikomas 3 mėn bandomasis laikotarpis. DARBO UŽMOKESTIS Bandomojo laikotarpio metu, darbuotojui mokamas minimalus darbo užmokestis. Pasiekus numatytus tikslus, mokamos premijos. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, darbuotojui mokamas 1100 eur/mėn (iki mokesčių) + galimos premijos už pasiektus tikslus iki 1000 eur/mėn (iki mokesčių).

Apie įmonę:

Autoservisų tinklas Proservisai. SKAIČIAIS: 70+ autoservisų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. 300+ automobilių šaltkalvių, elektrikų, elektronikų, kėbulistų, dažytojų ir kt. profesionalų. 12 000 automobilių remonto užsakymų per metus. Automobilių priežiūra ir remontas autoservisų tinkle Proservisai: Realiai veikianti garantija - klientui visada pateikiamas kasos čekis, o pageidaujant ir sąskaita faktūra. Griežtai atrinkti, sąžiningai ir atsakingai dirbantys autoservisai. Automobilio remontui parenkamas profesionalas, kurio patirtis labiausiai atitinka pastebėtus gedimo požymius. Registruojame jums patogiu laiku į arčiausiai jūsų esantį autoservisą. KONTAKTAI: Tel. Nr. +37061849606 - Vytautas. CV siųsti el. paštu: vytautas@proservisai.lt

Vytautas
Proservisai
Tel.: +37061849606

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.