Asistavimo paslaugų vadybininkas (-ė)

Miestas: Šiauliai
Sektorius: Vadybininkai
Siūlomas atlyginimas: 1000 € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

-Aptarnausi klientus telefonu;
-Registruosi pranešimus apie įvykius;
-Konsultuosi klientus atsitikus įvykiui kelyje arba namuose;
-Administruosi klientų duomenų bazę;
-Organizuosi reikiamą pagalbą klientams;
-Bendradarbiausi su kitais bendrovės padaliniais ir partneriais, ieškant sprendimų;
-Įgysi daug naujų žinių, suprasi draudimo produktų įvairovę.

Reikalavimai darbuotojui:

-Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių (MS Office); -Taisyklingos lietuvių kalbos (žodžiu ir raštu); -Anglų arba rusų kalbos žinių; -Greitos orientacija ir gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, ir noro padėti; -Atsakomybės, optimizmo, iniciatyvumo, aktyvumo; -Nebijoti klysti ir mokytis – pagelbėsime tapti savo srities žinovu.

Įmonė siūlo:

-Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje kompanijoje; -Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas; -Jauną ir draugišką kolektyvą; -Galimybę derinti studijas ir darbą; -Mokymus; -Papildomą sveikatos draudimą ir daug kitų naudų.

Apie įmonę:

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Bendrovė priklauso draudimo grupei „Vienna Insurance Group“, kuri yra Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė, ji valdo 50 bendrovių 30 šalių ir draudimo rinkoje veikia jau 190 metų. Visoje grupėje dirba apie 25 tūkst. darbuotojų. Grupė vadovaujasi laiko patikrintomis tradicijomis, ji išsiskiria stipriais produktais ir gebėjimu palaikyti artimą ryšį su savo klientais.

ieva
ADB Compensa Vienna Insurance GRoup
Tel.: +37068505801

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.