Pradeda veikti konsultavimo linija asmens su negalia klausimais

V46b2s-_fIR4

Asmens su negalia teisių apsaugos agentūros atidarė Konsultavimo linija. Informacija ir konsultacijos gyventojams nuo šiol yra teikiami

Telefonu: +370 5 230 30 60
*Skambučio kaina pagal mokėjimo plano tarifus.

El. paštu: aptarnavimas@anta.lt
(atsakymą pateiksime vėliausiai per 20 darbo dienų).

Tikimasi, kad geresnė klientų aptarnavimo kokybė leis suteikti savalaikius atsakymus gyventojams – net ir išaugus skambučių skaičiui bei konsultacijų trukmei. Nauja klientų aptarnavimo paslauga leis kokybiškiau suteikti konsultacijas apie naujas paslaugas, kurios yra prieinamos, įgyvendinant Negalios reformą, nuo 2024 metų pradžios – siekiant kuo didesnės asmenų su negalia įtraukties.

Temos ir kalbos

Atsižvelgiant į klientų įvairovę, konsultacijos bus teikiamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Agentūros skambučių centre nuo pirmos dienos jau dirba 5 konsultantai, kurie teikia informaciją bei pataria šiais klausimais:

  • negalios nustatymo,
  • individualios pagalbos,
  • prieinamumo ir socialinio dalyvumo,
  • esant poreikiui – nukreips užklausą tiesiogiai atsakingam specialistui.

Darbo laikas

Konsultavimo linijos darbuotojai yra pasirengę atsiliepti lengvai įsimenamu numeriu (+370 52) 30 30 60 kiekvieną darbo dieną:

  • pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16:30 val.,
  • penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 1

  1. gvydas

    Dominas susikurti versla kaip kurėsi visas elitas 2004 metais.Gauti 1000 000es ., parama ir niekas prie ju nesikabinėja 5 metus,o po 5 metų darai kokia nori veiklą. Ar tokios yra teisės neigaliesems ir ligios galimibės?kaip biudžetininkam,nml,lobistam ir taip toliau … ,bei ju vaikams,anukams

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas