Po dešimtmečio pertraukos – kauniečių ,,Sveika, daina!”

muzika

Žiuri vieningu vertinimu sunku išskirti geriausius, metų metais koncertuojančius, ir palikti sąrašo pabaigoje tuos, kurie vedini meilės dainai ir bendravimui tik ką susibūrė, pvz. kaišiadoriečių ,,Lomena”. Tačiau vistiek nebuvo priešgyniaujančių, kai profesionaliausiu meno kolektyvu buvo skelbiamas ansamblis ,,Atgaiva” ( Kauno miesto ND), harmoningiausiu – ansamblis ,,Daina” ( Ukmergės ŽNS), originaliausiu – ,,Kartos” ( Ukmergės m.ND), entuziastingiausiu – kauniečių ,,Šerkšnas” ir .t.t.

Koncerto finale atlikti kūrinį ,,Sveika, daina“ scenoje susirinko 84 neįgalieji – visų ansamblių nariai, meno vadovai. Klausant harmoningos balsų dermės, pritariant pianinui ir smuikui, per nugarą ėjo jau seniai bejausti šiurpuliukai… Tuo metu tikrai buvo padarytas didelis teigiamas meno poveikis sveikatai, ko iš organizatorių, skirdami paramą, ir tikėjosi LR Kultūros rėmimo Taryba.

Po oficialiosios dalies vakaronėje prie kavinės ,,Suara” suruošto vaišių stalo buvo įgyvendinta galimybė apkabinti ir be jokių suvaržymų pasveikinti seniai matytus bičiulius, padėkoti organizatoriams, pasidalinti vyno taure ir puikia nuotaika.
P.S. LR Kultūros rėmimo Taryba ir vėl kvies teikti projektus veikloms, suburiančioms kūrybai ir sveikatai.

Puslapiai 1 2

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas