Kviečiame registruotis į sveikos mitybos įgūdžių įgijimo konsultacijas

DSC02212

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga vykdo projektą „Žmonių su negalia fizinio aktyvumo skatinimo programa“, kurio tikslas – didinti žmonių su negalia, ypatingai žmonių, turinčių judėjimo sutrikimų (t.t. judančių neįgaliųjų vežimėliais, įvairios kompensacinės technikos pagalba) motyvaciją aktyviai ir naudingai sveikatai leisti laisvalaikį, įtraukiant juos į sveikatą gerinančias veiklas, tuo pačiu keliant neįgaliųjų pasitikėjimą savo jėgomis ir galimybėmis, mažinant neįgaliųjų socialinę atskirtį, formuojant teigimą požiūrį į žmones su negalia.

VIena iš projekto veiklų yra sveikos mitybos įgūdžių įgijimo konsultacijos, kurias teiks gydytojas dietoogas. Šia veikla sieksime pagerinti neįgaliųjų fizinę būklę, padedant jiems sveikai atsikratyti papildomų kilogramų bei susireguliuoti valgymo įpročius. Veiklos „Sveikos mitybos įgūdžių įgijimas“ pagrindas – individualių mitybos planų sudarymas bei konsultacijos sveikos gyvensenos tematika.

Projekto tikslinė grupė – asmenys su fizine negalia po stuburo traumų, sergantys išsėtine skleroze, raumenų nykimu, VCP, dealizuojami bei transplantuoti neįgalieji ir kt. Pirmumas bus teikiamas turintiems sunkiasnes negalias: darbingumas iki 25 proc. arba nustatyti dideli spec. poreikiai.

Plačiau apie projekto veikos įgyvendinimą, trukmę, dalyvių atranką galite paskaityti veiklos organizavimo nuostatuose: Dietologo konsultacijų teikimo nuostatai.

Nusprendę dayvauti sveikos mitybos įgūdžių įgijimo konsultacijų veikloje, prašome užpildyti dalyvo anketą: Dalyvio anketa.

Dalyvių registarcija vyks iki 2017 m. vasario 5 d.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas