Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos Velykinė šventė

Zarasu velykine svente

Š. m. balandžio 22 d. Zarasų kultūros centro seklyčioje vyko šventė Šv. Velykų proga, kurią kasmet rengia Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga (toliau – ZKŽNS).

Dar nenuslūgus šventinei nuotaikai, ZKŽNS kolektyvas sukvietė sąjungos narius į velykinę šventę, į kurią atvyko ne tik sąjungos nariai, bet ir savivaldybės atstovai – Zarasų savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys su pavaduotoja Aušra Lamanauskiene, taip pat Zarasų miesto seniūnė Olga Podolskienė su vyru Zarasų savivaldybės Tarybos nariu, verslininku Rimvydu Podolskiu. Įžanginį žodį tarė ZKŽNS pirmininkė Olga Ludziš. Susirinkusiuosius pasveikino R. Keršys, A. Lamanauskienė ir O. Podolskienė. Šventės dalyvius linksmino Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos kapela, Zarasų žemės ūkio mokyklos solistai Maksim Gluchov ir Dovydas Pupeikis bei ZKŽNS kolektyvas „Romantika“. Skambančios dainos vertė linguoti į taktą, niūniuoti ir dainuoti kartu, o įpusėjus šventei keletas svečių išdrįso ir pašokti.

Buvo surengta velykinė margučių paroda, kurioje nestigo originalių ir gražių velykinių kompozicijų. Parodos dalyviai neliko neapdovanoti. ZKŽNS pirmininkė O. Ludziš pasveikino ir apdovanojo parodėlės nugalėtojus ir kitus dalyvius.

Šventės metu nestigo konkursų. Trys savanoriai vyrai išmėgino savo jėgas alaus gėrimo konkurse. Nugalėtojas gavo prizą. Kitoje rungtyje dalyvavo ir moterys, kurios rungėsi su vyrais kas greičiau pripūs balioną iki kol šis susprogs. Visi dalyvavę gavo prizus.
Šventės metu dalyviai pasisėmė geros nuotaikos, pabendravo, padainavo ir tikimės, kad grįžo namo pilni gerų įspūdžių.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas