Valakupių reabilitacijos centras kviečia į profesinę reabilitaciją

valakupiai

Profesinės reabilitacijos programoje gali dalyvauti:

• asmenys, kuriems yra nustatytas 0-45 proc. darbingumo lygis • asmenys, kuriems darbingumo lygis nustatomas pirmą kartą. Profesinės reabilitacijos paslaugos yra teikiamos nemokamai. Taip pat yra teikiamos maitinimo ir pagal poreikį apgyvendinimo paslaugos. Programos dalyviams mokama profesinės reabilitacijos pašalpa. VšĮ Valakupių reabilitacijos centras kviečia asmenis, turinčius fizinę, regos, klausos, sutrikusio intelekto ir psichikos negalias dalyvauti profesinės reabilitacijos programoje Valakupių reabilitacijos centre Vilniuje ir centro skyriuje Kauno mieste.

Mokymo programos:

Finansų, administravimo bei verslo organizavimo srities: Apskaitininko/Apskaitininko- buhalterio; Biuro administratoriaus; Registratūros/priimamojo darbuotojo; Verslo organizatoriaus; IT ir reklamos srities: Internetinio puslapio kūrėjo; Internetinio projekto kūrimo; Kompiuterio techniko; Kompiuterinio raštingumo pagrindų; Kompiuterio pagrindų vartotojo; Reklamos maketuotojo; Reklamos internete maketuotojo; Tinklo administratoriaus; Paslaugų srities: Virėjo (Kauno skyriuje); Virėjo padėjėjo (Kauno skyriuje); Kasininko; Darbas kompiuteriu, elektroniniais kasos aparatais ir kitais prekybos įrenginiais. Pirkėjų aptarnavimas (Kauno skyriuje); Menų ir gamybos srities: Juvelyro; Dailiųjų medžio dirbinių gamintojo; Staliaus; Meninių odos dirbinių gamintojo; Siuvėjo.

Valakupių reabilitacijos centro privalumai:

  • Aukšti įsidarbinimo rezultatai;
  • Šiuolaikiškai įrengta paslaugų teikimo bazė;
  • Sveikatingumo paslaugos (sporto salė, baseinas ir kt.);
  • Pagarba ir individualus dėmesys kiekvienam;
  • Aukštos kvalifikacijos specialistų komanda;
  • Draugiška, jauki ir neįgaliesiems pritaikyta aplinka.

Jei susidomėjote – skambinkit, rašykit: Vilniuje (8-5) 2477544 arba. mob. tel. 861855152 (kreiptis į Sigitą Šustickienę), Kaune (837) 241881 arba mob. tel. 861209937 (kreiptis į Vilmą Stankevičiūtę). Daugiau informacijos www.reabilitacija.lt , el. paštu: info@reabilitacija.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas