V respublikinis įtraukaus muzikavimo konkursas-festivalis „Perliukai“ – informacija dalyviams

Screenshot-2021-10-07-at-10.27.11

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ kviečiame dalyvius registruotis į 2022 m. regioninius konkursus-festivalius „Perliukai“!

V respublikinis įtraukaus muzikavimo konkursas-festivalis „Perliukai“ – tradicinis, kas trejus metus šalyje organizuojamas dainininkų ir instrumentalistų konkursas-festivalis, kuriuo ugdomas vaikų ir jaunimo (3-35 metų), turinčių įvairią negalią, kūrybiškumas, skatinama muzikinė saviraiška, atrenkami geriausi vokaliniai, instrumentiniai ansambliai, solistai. Šio renginio organizatorius – Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“.

Konkursas-festivalis keliais etapais organizuojamas 2021–2022 metais. 2021 m. jau vyko regioniniai atrankos konkursai-festivaliai Klaipėdoje ir Šiauliuose.

2022 m. regioniniai konkursai-festivaliai vyks:
– Alytaus regioninis konkursas-festivalis – kovo 30 d. Alytaus jaunimo centre (Tvirtovės g. 3, Alytus);
– Vilniaus regioninis konkursas-festivalis – balandžio 27 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76, Vilnius);
– Kauno regioninis konkursas-festivalis – gegužės 10 d. Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.).

Atkreipiame dėmesį, kad gegužės 10 d. Kauno raj. vyksiančio konkurso-festivalio metu taip pat vyks ir konkursas C – profesinės kategorijos dalyviams. Šioje kategorijoje dalyvauja muzikos ir meno mokyklų, konservatorijų, aukštųjų mokyklų auklėtiniai – moksleiviai, studentai, absolventai.

Kviečiame norinčius dalyvauti konkurse-festivalyje „Perliukai“ susipažinti su:

  1. nuostatais https://www.guboja.lt/wp-content/uploads/2021/05/NUOSTATAI-2021-2022.pdf
  2. iki 2022 m. kovo 1 d. užpildyti elektroninę išankstinę REGISTRACIJOS FORMĄ

Likus ne mažiau nei mėnesiui iki jūsų pasirinkto regioninio konkurso-festivalio datos, atsiųsime dalyvių registracijos anketą, kurioje reikės nurodyti detalesnę informaciją apie dalyvius ir jų pasirodymus. Organizatoriai pasilieka teisę konkurso-festivalio „Perliukai“ renginius ar jų dalį (II-IV etapas), priklausomai nuo Covid-19 pandeminės situacijos, kitų aplinkybių, organizuoti virtualiai, o taip pat tikslinti renginių datas.

V respublikinis įtraukaus muzikavimo konkursas-festivalis „Perliukai“ dalinai finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM ir Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas