Tyrimas „Negalią turinčių jaunuolių socialinė įtrauktis ir jaunimui skirtų paslaugų prieinamumas“

181_7905a3559504c9822d5f3d4b412638af

2023 m. gruodžio mėnesį Jaunimo reikalų agentūros užsakymu atliekamas tyrimas „Negalią turinčių jaunuolių socialinė įtrauktis ir jaunimui skirtų paslaugų prieinamumas“, kurio tikslas įvertinti negalią turinčių jaunuolių įtrauktį į jaunimui skirtas LR biudžeto bei ES programų finansuojamas veiklas ir nevyriausybinių organizacijų veiklos, informavimo bei konsultavimo, darbo su jaunimu paslaugų prieinamumą šiai tikslinei grupei.

Tyrimu siekiama išsiaiškinti socialinę įtrauktį ir darbo su jaunimu paslaugų prieinamumą negalią turintiems jaunuoliams užtikrinančias prielaidas.

Maloniai kviečiame dalyvauti jaunimo su negalia apklausoje.
Kviečiame atidžiai perskaityti klausimyną ir užpildyti visus klausimus. Jūsų atsakymų anonimiškumas garantuojamas, o pateikti duomenys bus naudojami analizėje tik apibendrintai.
Klausimyną jaunimui su negalia rasite šioje nuorodoje: https://apklausa.lt/f/4s6psfe.fullpage

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 1

  1. A

    Pilnai puse ju gali dirbt ir seime ir dar visur bet niekur neprima tik isgirde!!! ir tai cia tik bus naujiem jauniem seni visi teisti bus uz koki nors isgalvota istatyma:Dkad ir pakeis kanors negales dirbt,o teisti nes negalejo dirbt iki to! cia kaskaip aptime apgaule kvepia labiau tos idomios valdzios

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas