Tiesioginės transliacijos iš delfinariumo „Virtualu, bet tikra“

ljm-renginio-skaidres-virtualu-bet-tikra-facebook-post-1200x900px-01_17704

Nors kol kas Lietuvos jūrų muziejaus fiziškai lankyti negalima dėl karantino, muziejus parengė daugybę nuotolinių susitikimų su delfinais ir jų treneriais, ruoniais, jūrų liūtais, žuvimis ir jų prižiūrėtojais. Smagūs susitikimai internete tikrai praskaidrins jums nuotaiką.

Treneriai kiekvieną dieną vyksta į darbą ir dirba su gyvūnais – prižiūri juos ir treniruoja. Kiekviena treniruotė – tai tas pats delfinų pasirodymas, tik be žiūrovų. Todėl žiūrovai galės pamatyti bent dalelę to, kas vyksta delfinariume.

Tam, kad jūsų neaplenktų šitos įdomios transliacijos iš Jūrų muziejaus ir delfinariumo, siūlome pamėginti prisijungti prie mūsų draugų rato Facebook’e ir nuolat sužinosite apie pačias įdomiausias laidas.

Kiekvieną vasario ketvirtadienį 14.30 val. Lietuvos jūrų muziejaus FB (https://www.facebook.com/muziejus.lt) vyksta tiesioginės transliacijos iš delfinariumo „Virtualu, bet tikra“, kurių metu ne tik matysite delfinų treniruotę, bet ir galėsite užduoti klausimą delfinų treneriams. Šios dienos tema: medicininis treniravimas, apie kurį pasakos delfinų trenerė Greta.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas