Teatras kviečia į dialogą su neįgaliaisiais

kas-tu-12

Naujausias Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Kas tu?“ , išsiskiriantis unikalia forma ir psichologiniu turiniu, šį šeštadienį, vasario 27 d., 12 val. sieks atkreipti dėmesį į baimę būti kitokiam. Vaikai, turintys negalią, ir juos lydintis asmuo kviečiamas spektaklį žiūrėti nemokamai.

„Dovanodami neįgaliesiems meninius įspūdžius ir džiaugsmo akimirkas sykiu siekiame, kad jie aktyviau dalyvautų bendruomeniniame gyvenime. Kuo dažniau matysime kitokius žmones, tuo natūraliau į juos reaguosime. Tikime, kad teatras gali suartinti su kitaip mąstančiais, kitaip atrodančiais vaikais, įkvėpti dialogą bei draugystę su jais“, – sakė Klaipėdos lėlių teatro vadovė Aušra Juknevičienė.

Spektaklis „Kas tu?“ Klaipėdos lėlių teatro repertuare išsiskiria dar ir tuo, jog tai pirmasis tarptautinis pastatymas. Spektaklio režisierė – Prancūzijoje gyvenanti lietuvė Jūratė Trimakaitė, kuri lėlių teatro meno studijas baigė garsiausioje Europos lėlininkų aukštojoje mokykloje Šarlevilyje (Prancūzija).

Jos bendramoksliai tapo spektaklio „Kas tu?“ kūrybiniais partneriais. Muziką pastatymui kūrė kompozitorius prancūzas Thomas Demay, originalių, Lietuvoje nematytų lėlių dailininkės – brazilė Thais Trulio ir prancūzės Marion Belot, Cerise Guyon. Kostiumų dailininkė – Aldona Trimakienė. Spektaklio bendraautoriais tapo ir Klaipėdos Marijos Montessori vaikų darželio ugdytiniai, kurie Klaipėdos lėlių teatro menininkams pasakojo apie savo baimes, jas piešė.

Spektaklyje “Kas tu?” vaidina jaunos lėlių teatro aktorės Živilė Beniušytė, Aiva Krupelytė, Rūta Jankevičiūtė.

Vietas į spektaklį maloniai kviečiame rezervuoti telefonu (8 46) 239932 arba elektroniniu paštu klaipedosleles@gmail.com

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas