Mokymai “Jaunų asmenų su negalia patiriama diskriminacija Europoje“

logo-enil-vector

Norite sužinoti apie savo teises ir susitikti su kitais jaunais žmonėmis, turinčiais negalią, iš visos Europos? Štai puiki galimybė.

Tarptautinis nepriklausomo gyvenimo tinklas (ENIL) organizuoja savaitės trukmės mokymus jauniems asmenims su negalia.

2014 m. birželio 29 – liepos 6 d.d. bus organizuojami mokymai “Jaunų asmenų su negalia patiriama diskriminacija Europoje“, Europos Tarybos Jaunimo centre, Strasbūre, Prancūzijoje. Mokymų tikslas – įgalinti jaunus žmones su negalia atpažinti bei kovoti su daugialype diskriminacija bei sukurti tolerancijos ir supratingumo skatinimo video kampaniją.

Mokymai bus vedami tarptautinių jaunimo lyderių iš Jungtinės Karalystės, Vengrijos, Bulgarijos ir Latvijos. Mokymai vyks anglų kalba (su gestų kalbos vertimu). Galimi dalyviai turi būti 18-30 m. amžiaus, turintys negalia, iš 47 Europos Tarybos šalių narių, turi mokėti anglų kalbą.

Bus vykdoma dalyvių atranka. Atranką praėjusiems dalyviams (ir esant poreikiui jų asistentams) bus dengiamos visos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos. Bus minusuojamas tik 50 Eurų dalyvio mokestis.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registracijos formą rasite čia: www.enil.eu

Kontaktinė informacija enilstudysession2014@gmail.com

Lietuvos neįgaliųjų forumo informacija

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas