Susitikimas su Valstybės tarnybos departamento ir ,,Sodros“ atstovais dėl žmonių su negalia įdarbinimo viešajame sektoriuje

sodra_valstybinio_socialinio_draudimo_fondo_valdybos_vilniaus_skyrius

Š.m. spalio 2 d. 10 val. vyks susitikimas su Valstybės tarnybos departamento ir ,,Sodros“ atstovais dėl žmonių su negalia įdarbinimo viešajame sektoriuje.

Svarstant neįgaliųjų įdarbinimo galimybes viešajame sektoriuje ir bendradarbiaujant su Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, rengiamas informacinis susitikimas su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos ir Valstybės tarnybos departamento atstovais, kurie pristatys atrankos į valstybės tarnautojo pareigas procedūras ir eigą, pateiks praktinių patarimų, kaip tinkamai pasiruošti atrankos pokalbiui, atsakys į kitus Jums rūpimus klausimus.

Susitikimas vyks adresu J. Kubiliaus g. 10, 315-316 kab., Vilnius. Patalpos pritaikytos žmonėms, judantiems neįgaliųjų vežimėliais.

Susitikimo dalyvių prašome užpildyti pateiktą anketą: ANKETA

Susitikimo darbotvarkė:

10.00-10.05 Įžanga.

10.05-11.00 Arvydo Kazlausko, Valstybės tarnybos departamento Atrankų skyriaus vedėjo, pranešimas apie valstybės tarnybą ir galimybes bei procedūrą tapti valstybės tarnautoju.

11.00-11.30 Simonos Bočkutės, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Personalo valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės, pranešimas apie atrankas į valstybės tarnautojo pareigas įstaigoje. Praktiniai patarimai, norint tinkamai pasiruošti pokalbiui įstaigoje.

11.30-12.30 Klausimai, diskusija.

Daugiau informacijos dėl susitikimo: Ginta Žemaitaitytė, ginta.zemaitaityte@gmail.com 865242652, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, projektų koordinatorė.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas