Startuoja Web seminarai neįgaliesiems ir jų šeimos nariams

asmeninis tikslas

Nuotolinis mokymasis – tai patogus būdas tobulėti ir siekti žinių. Nuotolinis mokymasis yra ta mūsų kasdienybės sritis, kurioje susilieja modernios informacinės technologijos ir nuolatiniai mokymosi bei tobulėjimo poreikiai.

Nuotoliniam mokymuisi reikia nedaug investicijų. Nuotolinis mokymasis yra patogus tuo, kad suteikia vartotojui daug laisvės, nėra kelionės išlaidų, nes kursai vyksta prie namų kompiuterio, o auditoriniai kursai brangesni, nuotolinio kurso dalyvis gali laisvai bet kada pasiimti kurso medžiagą, kartoti, pasidalinti gauta medžiaga su kitais neįgaliaisiais.

Pristatome Jums pirmąjį seminarą „Asmeninis tikslas“. Seminaras “Asmeninis tikslas” padės jums suformuluoti asmeninius tikslus ir kryptingai jų siekti bei ugdyti naujus sėkmingo žmogaus įpročius.

Seminaras susideda iš dviejų pamokų, kaip sudėtinė dalis yra pratybų sąsiuvinis su testais ir užduotimis.

Seminarus galite peržiūrėti mūsų tinklapyje: Galerijos – Filmoteka – web seminarai arba paspaudę šią nuorodą: Seminaras „Asmeninis tikslas“

Seminarai yra nemokami, tik reikalinga dalyvio registracija.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas