Startuoja NVO paslaugų katalogas

nvo katalogas

Nevyriausybinės organizacijos (NVO) Lietuvoje, ieškančios būdų, kaip sustiprinti save finansiškai, nuo šiol turės daugiau galimybių tą padaryti. Užsiregistravus internetiniame NVO kataloge www.nvokatalogas.lt, NVO prekės ar produktai taps lengvai prieinami potencialiems klientams.

Projekto vykdytoja, VšĮ „OSFL projektai“ direktorė Julija Motiejūnienė teigia, kad katalogo idėja gimė pastebėjus, jog daugeliui nevyriausybininkų Lietuvoje trūksta verslumo gyslelės.

Jie labai nuoširdžiai dirba savo darbą, tačiau nepagalvoja, kaip iš tos veiklos dar ir užsidirbti. Dėl šios priežasties paplitusi ir ydinga praktika vieninteles pajamas gauti už projektinę veiklą, kuri, deja, dažnai būna nepakankama, NVO negali išlaikyti savo darbuotojų, pati augti ir siekti didesnio socialinio poveikio, rašoma pranešime spaudai.

„NVO paslaugų katalogu siekiame sukurti erdvę, kur vienoje vietoje būtų galima rasti platų spektrą nevyriausybinių organizacijų siūlomų paslaugų ar produktų. Jau dabar jame parduodami ir mokymai, ir rankų darbo šlepetės. Tikimės, kad paslaugų įvairovė tik didės ir ši platforma taps paklausi tiek tarp NVO, tiek tarp būsimųjų jų klientų“,- projekto tikslus įvardija J. Motiejūnienė.

Pasak jos, šis katalogas potencialiems klientams patrauklus dėl dviejų priežasčių. Pirmoji – siūlomi produktai ar paslaugos, kurių neteikia pelno siekiančios įmonės, pavyzdžiui, skautiškos stovyklos, socialiai pažeidžiamų grupių pagamintos žvakės ir pan. Antroji – paslaugų ir produktų kokybė.

„Drįsčiau teigti, jog NVO daugelį paslaugų gali atlikti pigiau, lanksčiau ir labiau užsidegę. Tai ne varžtų fabrikas, kur svarbu, kad kuo daugiau parduotumei. Dažnai NVO sektoriaus darbuotojai savo darbą labai mėgsta ir stengiasi atlikti jį kuo geriau, taigi natūralu, kad ir iš jų siūlomų produktų ar paslaugų galima laukti to paties“,- tikina projekto vykdytoja.

Registracija svetainėje – nemokama. Projektas finansuojamas Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos.

Informacijos šaltinis: www.delfi.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas