Specializuoti, neįgaliesiems pritaikyti, įranga, baldai ir kt. turtas perduoti projekto partneriams

kedes4

Valstybinis studijų fondas įgyvendinant projektą „Studijų prieinamumo užtikrinimas specialiųjų poreikių turintiems studentams“ kuria palankią studijų aplinką neįgaliesiems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Projekto partneriai, aukštosios mokyklos, turi galimybę gerinti/įrengti neįgaliųjų specialiuosius poreikius tenkinančias darbo vietas su specialia programine ir technine įranga, specializuotais ergonominiais baldais.

Įrangos, kuri jau buvo perduota aukštosioms mokykloms, sąrašą rasite čia.

Specializuotų kėdžių perdavimas Vilniaus regiono aukštosioms mokykloms

2013 m. lapkričio 19 d. Vilniaus regiono aukštąsias mokyklas jau pasiekė specializuotos kėdės, reikalingos studentams turintiems stuburo problemų. Dalyvaudamos projekte aukštosios mokyklos įrengia studentams su negalia pritaikytas darbo vietas bibliotekose ir auditorijose.

Specializuotų baldų perdavimas Utenos ir Panevėžio aukštosioms mokykloms

2013 m. lapkričio 28 d. Utenos ir Panevėžio aukštosioms mokykloms jau perduoti ergonominiai baldai ir specializuotos kėdės. Šie baldai skirti sukurti palankią studijų aplinką judėjimo negalią ir stuburo problemų turintiems studentams. Dalyvaudamos projekte aukštosios mokyklos įrengia studentams su negalia pritaikytas darbo vietas bibliotekose ir auditorijose.

Neįgaliesiems pritaikytos darbo vietos Klaipėdos regiono aukštosiose mokyklose

Bibliotekoje įrengtos 2 darbo vietos, skirtos studentams su negalia.

Rankomis varomų vežimėlių šokiams perdavimas

Projekto partneriai turi galimybę gerinti/įrengti neįgaliųjų specialiuosius poreikius tenkinančias studijų darbo vietas su specialia programine ir technine įranga, specializuotais ergonominiais baldais. Nuotraukose užfiksuotas siuvimo mašimos ir mobilių molio žiedimo staklių perdavimas projekto partnerei Vilniaus dailės akademijai.

Informacijos šaltinis: www.studijuoktobulek.lt/

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas