Socialinių paslaugų tiekimas namuose pagyvenusio amžiaus asmenims ir visiems, kuriems reikalinga pagalba

senjoro

Senjoro idėja gimė bendraujant su pagyvenusiais asmenimis. Jie teigė, kad dažnai jaučiasi vieniši, jie nori pasikalbėti, jiems reikalinga pagalba tvarkant namus, ruošiant maistą, superkant būtiniausius reikmenis, ar konsultuojant kasdieniais klausimais.

Senjorai teigė, kad nėra nieko geriau nei gyventi savarankiškai savo namuose, kuriuose į lentynas nugulę prisiminimai. Tad po kelerių metų susikūrė nauja veikla, pavadinimu Senjoro. Tai socialinių paslaugų tiekimas pagyvenusio amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir tiems, kuriems reikia pagalbos ir draugijos.

Senjoro komanda atvyksta į senjorų namus ir pagal pasirinktą paslaugų paketą (jų yra 4, apie tai plačiau skiltyje – paslaugos), suteikia profesionalią, kvalifikuotų specialistų pagalbą. Rūpinamsi ne tik senjorų baziniais poreikiais, tokiais kaip higiena, namų tvarkymas, maisto ruoša, bet ir socializacija – lankymasis viešuosiuose renginiuose, savęs realizavimas per hobį, sveikatinimas – tad su mumis gera nuotaika garantuota.

Teikiamos paslaugos:

 •  Namų ruoša (dulkių nuvalymas, siurbimas, indų ir grindų plovimas, skalbimas, šiukšlių išnešimas, lyginimas ir kitos paslaugos, pagal susitarimą);
 • Maisto gaminimas (būtiniausių maisto produktų supirkimas, maisto pagaminimas, mitybos plano, pagal asmens charakteristikas sudarymas)
 • Asmens higiena (nuprausimas, galvos išplovimas, nagų nukarpymas, sušukavimas, būtiniausių asmens higienos daiktų nupirkimas, esant poreikiui palydimas kirpėjo ir kitoms, su asmens higiena susijusioms paslaugoms);
 • Medikamentų administravimas (pagal gydytojo nurodymus administruojame medikamentų vartojimą, užtriname, kad jie būtų išgerti laiku ir pasirinkti tinkami vaistai);
 • Sveikatos profilaktika (palydėjimas į polikliniką, masažai, sveikos mitybos plano sudarymas, pagal galimybes aktyvumo skatinimas – pasivaikščiojimai, baseinai, pirtys)
 • Socializacija (dalyvavimas viešuosiuose renginiuose, rengiame senjorams susitikimus, iškylas, kino vakarus ir kitas pramogas, rūpinamės senjorų hobiu, ieškome tinkamiausių vietų senjorų savirealizacijai);
 • Kasdieniai klausimai (pagalba tvarkant dokumentus, mokant mokesčius, lankantis įvairiose įstaigose);
 • Slauga (pagal poreikį prižiūrime senjorus – dieną, naktį, savaitgaliais, darbo dienomis).

Savivaldybės, kuriose teikiamos paslaugos:

Anykščiai, Utena, Ignalina, Visaginas, Zarasai, Rokiškis, Panevėžys, Vilnius, Kaunas, Plungė, Klaipėda.

Jeigu nerasite Jūsų savivaldybės, nenusiminkite, Senjoro paslaugas teikiamos visoje Lietuvoje, čia nurodytos tos, kuriose programa veikia aktyviausiai.

Paslaugų kaina:

Kaina sudaroma individualiai. Kaina priklauso nuo teikiamų paslaugų įvairovės ir savivaldybės, kurioje teikiamos paslaugos. Kainos prasideda nuo 4 EUR/ val. Paslaugos teikiamos darbo dienomis ir savaitgaliais. Su klientais ir darbuotojais pasirašomos sutartys.

Susisiekite
+370 656 04988

Informacijos šaltinis: www.senjoro.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 2

 1. Margarita

  Laba diena, neįgaliam vyrui reikalingas masažas kojom, pagerinti kraujotakai.

  • LZNS

   Reikia kreiptis pas šeimos gydytoją ir reabilitologą, kad jie įvertinę sveikatos būklę ir atitikimą nustatytiems kriterijams, skirtų reabilitaciją. Priklausomai nuo sveikatos būklės, nustyto darbingumo ar specialių poreikių lygio gali būti skirta ambulatorinė (poliklinikoje), namuose ar palaikomoji (sanatorija) reabilitacija.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas