Siūlome naudingus ir reikalingus mokymus žmonėms su negalia!

darbas neigaliesiems

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga pagal Lietuvos Respublikos Ir Šveicarijos Konfederacijos Bendradarbiavimo Programą vykdo projektą „Lietuvos žmonių su negalia sąjungos žmogiškųjų gebėjimų ir materialinės bazės stiprinimas, taikant progresyvias metodikas“

Šios veiklos 5 mokymo programų rėmuose numatoma paruošti 30 žmonių su negalia (2 grupės po 15 asmenų, 15 asmenų – vilniečių, 15 – iš kitų rajonų ir miestų) – įdarbinimo konsultantų, kurie dirbdami pagal specialiai sukurtas metodikas, padės neįgaliam asmeniui integruotis į darbo rinką.

Mokymai vyks Vilniuje. Organizatoriai mokymų metu dalyviui apmokės mokymų, maitinimo, dalyviams iš kitų rajonų – apgyvendinimo išlaidas. Transporto ar kelionės išlaidas dalyvis turės pasidengti pats.

Jeigu esate komunikabilus, gebantis išklausyti, turintis derybinių įgūdžių ir mokantis dirbti kompiuteriu žmogus su negalia, domitės darbo paieška, norite padėti kitiems – atraskite laiko tapti įdarbinimo konsultantu. Mokymuose įgytos žinios pravers jums asmeniškai, pasitarnaus neįgaliųjų organizacijos, kuriai priklausote nariams ir visiems, kas ieško darbo ir kam reikalingas patarimas ir padrąsinimas įsidarbinimo klausimais.

Susidomėjusius iki rugsėjo 26 d. prašome užpildyti dalyvio anketa ir atsiųsti  Gintai Žemaitaitytei el. paštu ginta@negalia.lt, telefonas pasiteirauti 852691308.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas