Šilalės neįgalieji stiprins sveikatą kūno kultūros pratimų vandenyje pagalba

baseinas

Nuo šių metų sausio mėnesio Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga pradėjo vykdyti naują projektą „Neįgaliųjų socialinė integraciją per kūno kultūrą ir sportą “.  Projekto finansavimo tikslas – skatinti negalią turinčių žmonių kūno kultūros ir sporto veiklą, kaip jų socialinės integracijos priemonę.

Dalyvaujantieji šiame projekte galės devynis mėnesius lankyti užsiėmimus Šilalės sporto ir laisvalaikio centre  esančiame baseine, kurių metu neįgaliesiems bus sudaryta galimybė stiprinti sveikatą kūno kultūros pratimų vandenyje pagalba.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę – pirmadieniais ir ketvirtadieniais, nuo 15 iki 17 val. Kiekviename užsiėmime dalyvauja ne daugiau kaip dešimt neįgaliųjų.

Visi neįgalieji, kurie jau lanko užsiėmimus baseine, daug šiltų žodžių išsakė apie užsiėmimus vedantį instruktorių Tomą Šimkų. Kiekvienam besimankštinančiam jis skiria dėmesį, patikslina kaip taisyklingai atlikti pratimus, paaiškina jų naudą  ir poveikį organizmui.

Projekte kviečiami dalyvauti ne tik organizacijos nariai, bet ir organizacijai nepriklausantys žmonės su negalia. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Šilalės krašto neįgaliųjų sąjungą tel. 844974427.

Projektą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Šilalės rajono savivaldybės administracija.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas