Seminaras „Neįgaliųjų fizinio aktyvumo skatinimas“

Seminaras2

2019 m. gegužės 22 d. Vilniaus SEB arenoje bei uždarų patalpų teniso kortuose įvyko praktinis seminaras „Neįgaliųjų fizinio aktyvumo skatinimas“.

Seminaro programą sudarė 2 dalys: teorinė dalis ir praktiniai užsiėmimai. Teorinės dalies metu pranešimus apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai bei įvairius fizinio aktyvumo skatinimo būdus ir priemones pristatė prof. Albertas Skurvydas, kineziterapijos specialistė Irena Petraitienė ir Triračių sporto asociacijos prezidentė Aušra Kriškoviecienė. Antrojoje praktinių užsiėmimų dalyje seminaro dalyviai buvo pakviesti ir galėjo patys išbandyti fizinio aktyvumo priemones, skirtas neįgaliesiems – bėgimo triračius bei eisenos treniruoklį „EIK“. Seminare dalyvavo 61 asmuo, iš kurių buvo 17 dalyvių, turinčių negalią.

Renginys buvo skirtas įvairią negalią turintiems žmonėms, taip pat jų artimiesiems ir atviras visuomenei, kad su fizinio aktyvumo nauda ir priemonėmis, skirtomis neįgaliesiems galėtų susipažinti visos suinteresuotos žmonių grupės.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas