Seminaras „Mažojo verslo ABC“

mazojo verslo abc

Nuotolinis mokymasis – tai patogus būdas tobulėti ir siekti žinių. Nuotolinis mokymasis yra ta mūsų kasdienybės sritis, kurioje susilieja modernios informacinės technologijos ir nuolatiniai mokymosi bei tobulėjimo poreikiai.

Nuotoliniam mokymuisi reikia nedaug investicijų. Nuotolinis mokymasis yra patogus tuo, kad suteikia vartotojui daug laisvės, nėra kelionės išlaidų, nes kursai vyksta prie namų kompiuterio, o auditoriniai kursai brangesni, nuotolinio kurso dalyvis gali laisvai bet kada pasiimti kurso medžiagą, kartoti, pasidalinti gauta medžiaga su kitais neįgaliaisiais.

Pristatome Jums trečiąjį seminarą „Mažojo verslo ABC“.

Seminaro pirmoje dalyje klausytojai yra kviečiami pasitikrinti, ar jie pasirengę pradėti verslą? Pavyzdžiai ir klausimai paskatins būsimą verslininką įvertinti savo motyvus ir lūkesčius verslo atžvilgiu. Antroje seminaro dalyje pristatomi metodai: Vertės pasiūlymo drobė (angl. Value Proposition Canvas) ir Verslo modeliavimo drobė (angl. Business Model Generation Canvas) padės pradedantiesiems verslininkams įvertinti savo verslo idėjos aktualumą ir poreikį, o idėją paversti verslo modeliu, galinčiu uždirbti pajamų.

Seminarus galite peržiūrėti mūsų tinklapyje: Galerijos – Filmoteka – web seminarai arba paspaudę šią nuorodą: seminaras „Mažojo verslo ABC“

Apie lektorę: Irena Pranskevičiūtė, Stokholmo ekonomikos mokyklos verslo vadybos magistrė, Vilniaus universiteto tarptautinė komunikacijos magistrė, asmenybės pažinimo metodo STRUCTOGRAM meistrė trenerė, licencijuota Šveicarijos IBSA verslo vadybos instituto. Tarptautinio lygmens koučerė, lektorė, verslo konsultantė dirbanti su vadovais ir tarptautinėmis organizacijomis ne tik Lietuvoje Norvegijoje, Latvijoje, Švedijoje, Suomijoje, Kanadoje, turinti didelę patirtį derybų, konfliktų valdymo, lyderystės, socialinio verslumo srityse.

Seminarai yra nemokami, tik reikalinga dalyvio registracija.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas