Sanatorijos „Pušyno kelias“ personalas dėkoja premjerui už išsaugotas reabilitacijos paslaugas

pusyno kelias

Trečiadienį prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmų susirinkę Sanatorijos „Pušyno kelias“ darbuotojai ir reabilitacijos paslaugas sanatorijoje gaunančių vaikų tėveliai dėkojo Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui už sprendimą neiškelti reabilitacijos paslaugų.

Susirinkę žmonės džiaugėsi, kad premjero sprendimu Vilniuje taip reikalingos reabilitacijos paslaugos vaikams ir suaugusiems toliau bus teikiamos „Pušyno kelyje“. Taip pat išspręstas klausimas dėl Vaiko raidos centro. „Sanatorijos „Pušyno kelias“ teritorijoje yra pastatų, kurie bus prikelti naujam gyvenimui – po renovacijos juose iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo bus įkurdintas Vaiko raidos centras“, – teigė Vyriausybės vadovas.

Sveikatos apsaugos ministerija yra įpareigota apleistus pastatus suremontuoti Vaiko raidos centrui. Tai bus galima padaryti po to, kai „Pušyno kelias“ iš Socialinių reikalų ir darbo ministerijos rankų bus perduotas Sveikatos apsaugos ministerijos žinion. Pasak Ministro Pirmininko, renovacijai jau yra numatytos lėšos – 1mln. 200 tūkst. eurų.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas