SAM sveikatos alėjoje – specialistų konsultacijos, patarimai ir praktiniai mokymai

Sveikatos-apsaugos-ministerija-

Paskutinę birželio dieną Sveikatos apsaugos ministerija kviečia vilniečius ir sostinės svečius atvykti į Vilniaus gatvę prie ministerijos pastato. Čia bus atsidaryta SAM sveikatos alėja. Tai vieta, kurioje bus galima susitikti su ministerijos vadovais ir specialistais, pasikonsultuoti pacientų teisių, medikų profesinės etikos klausimais, sužinoti viską apie Europos sveikatos draudimo kortelę ir kitus žmonėms svarbius klausimus.

SAM sveikatos alėja taps ir tikru sveikos gyvensenos, žinių apie sveikatą universitetu. Čia bus galima sužinoti, kaip išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, valgymo sutrikimų, pasitikrinti kraujo spaudimą, sužinoti savo kūno masės indeksą, dalyvauti pirmosios pagalbos teikimo pratybose. Visi norintys, galės pasimatuoti mobiliųjų telefonų spinduliuotę ar netgi sulaukti kosmetinio krepšelio turinio įvertinimo.

SAM sveikatos alėja atsidarys birželio 30 d. 15 valandą ir veiks iki 20 val. SAM kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į Vilniaus gatvę 33, į Sveikatos alėja.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas