Praktinis meno terapijos seminaras „Meno terapijos metodų taikymo galimybės socialiniame kontekste“

mokymai

Praktinis meno terapijos seminaras „Meno terapijos metodų taikymo galimybės socialiniame kontekste“ IV dalis „Savęs pažinimas kūryboje: emocijų ir jausmų dinamikos studija“.

Improvizacijos priemonių bei muzikos komponavimo technikų taikymas emocijų bei jausmų atpažinimui ir valdymui -neįgaliems asmenims muzikos terapijos užsiėmimuose bei bendro užimtumo veikloje.

Moderatorė: kompozitorė, muzikos terapijos taikymo specialistė Snieguolė Dikčiūtė (žr. http://www.muzikosterapija.lt/snieguole-dikciute)

Grafoprojektorių technikos taikymas jausmų atpažinimui, vizualizacijai ir valdymui –  teatro ir dailės užsiėmimai neįgaliems vaikams ir jaunimui.

Lektorė – aktorė, režisierė ir dailininkė Saulė Degutytė – Šiekštelienė (žr. http://www.staloteatras.lt/ )

Programa skirta pristatyti savęs pažinimo kūryboje modelį ,,Emocijų ir jausmų dinamikos studija‘‘ neįgaliųjų socializacijai bei psichosocialinės apinkos gerinimui, vaikų specialiąjam ugdymui

Analizuojama:

  • emocijų ir jausmų dinamikos reikšmė skirtingų meno medijų kūrybos procese
  • Praktiškai supažindinama su muzikos terapijos metodų, improvizacijos priemonių ir komponavimo technikų taikymo
  • galimybėmis žmonėms su negalia.

Nagrinėjama: muzikos terapijos metodų bei kūrybinių technikų taikymas socialiniame kontekste, psichodramos elementų integravimo pavyzdžiai.

Praktiškai pristatoma: naujų technologijų (grafoprojektorių) taikymas vaikams ir jaunimui su negalia teatro ir dailės užsiėmimuose.

Programos dalyviai mokės ir gebės: 1. Paaiškinti emocijų ir jausmų dinamikos rekšmę savęs pažinimo kūryboje veiklose 2. Muzikos komunikacijos priemones taikyti ugdymo ir socialinio darbo kontekste; 3.Integruoti įvairius muzikos, teatro bei dailės terapijos taikymo metodus bei naujas technologijas vaikams ir jaunimui

Mokymo programos dalyviai Specialistai, dirbantys su neįgaliaisiais asmenimis bei vaikais: menininkai, socialiniai darbuotojai, užimtumo bei ugdymo specialistai.

Seminaro vieta: Lietuvos žmonių su negalia sąjunga Gėlių g. 7. LT- 01137, Vilnius

Seminaro data: 2014.02.28, Pradžia 10. val.

Seminaro kaina: 120 lt.

Kontaktai registravimui ir info sniegamuza@gmail.com
Tel.mob.: +370 652 91518

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas