Pasirašytas memorandumas, skirtas Lietuvos sveikatai ir saugumui keliuose užtikrinti

saugus-vairavimas

Balandžio 6-ą dieną Lietuvoje kasmet minima Saugaus eismo diena. Šiandien, šios dienos išvakarėse, šalies valstybės institucijos ir visuomeninės organizacijos pasirašė memorandumą dėl saugaus eismo gerinimo, eismo kultūros ugdymo ir avaringumo mažinimo.

Tarp pasirašiusiųjų – sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos, Lietuvos moksleivių sąjungos, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“, tėvų forumo, dviratininkų, transporto bendrijų, žurnalistų sąjungos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai ir kt.

Memorandumo tekstas

„Situacija mūsų valstybės keliuose verčia nerimauti“, – teigia sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis.  Saugaus eismo dienai skirtą Memorandumą pasirašę pareigūnai įsipareigoja skelbti jo tekstą savo svetainėse ir skirti nuolatinį dėmesį eismo dalyvių saugumui užtikrinti. ,,Privalome panaudoti visas galimybes, kad kultūringas, saugus eismo dalyvių elgesys taptų norma. Mieli Lietuvos žmones, elkimės kelyje atsakingai, kultūringai, gerbkime ir saugokime vieni kitus – tai ne tik išgelbės mūsų gyvybes, bet ir taps puikiu pavyzdžiu ateinančioms kartoms. Beprasmiškų nelaimių yra nesunku išvengti, jei kartu saugosime savo, savo vaikų, savo valstybės sveikatą“, – pabrėžia V. P. Andriukaitis.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas