Pasiklausykite LRT Radijo laidos įrašą, kurioje kalbama apie žmonių su negalia padėtį Lietuvoje

U.N. logo pattern a press conference background at the United Nations headquarters, Tuesday, Sept. 3, 2013.   (AP Photo/Bebeto Matthews)

Nereikia jokių valstybinių ataskaitų apie žmonių su negalia teisių užtikrinimą Lietuvoje, užtenka moters iš Veliuonos, kuri paskambinusi į LRT Radijo laidą pasakoja, kad judėdama vežimėlyje savo mietselyje negali papulti į JOKIAS viešąsias įstaigas – nei į mokyklą, nei į polikliniką, nei į biblioteką, nei į parduotuves…Valstybė vis dar renkasi mokėti, kad šie šmonės liktų namuose, o ne sudaryti jiems sąlygas savimi pasirūpinti patiems.

Pasiklausykite visos LRT Radijo laidos, kurioje apie žmonių su negalia padėtį Lietuvoje kalba Lietuvos neįgaliųjų forumo prezidentė Dovilė Juodkaitė, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Zigmantas Jančiauskis.

Įrašą galite paklausyti paspaudę šią nuorodą: LRT mediateka

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas