PAMINĖTAS KUPIŠKIO KŽNS 20-METIS

kupiskiokzns

Balandžio 20 d. Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos (KŽNS) 20-metis – ir džiugus, ir truputį ir graudus renginys. Jubiliejinė šventė skambėjo dainomis ir sveikinimais, tačiau mintys apie du dešimtmečiai negalios ne tokios ir linksos. Sąjunga buvo įkurta balandžio 20-ąją.

Sąjungos įkūrėja Palma Skrebienė verkė sveikinama. Jau niekas nesuskaičiuos, kiek jos numinta kilometrų valdžios koridoriais rengiant sąjungos būstinę, prašant paramos ar transporto neįgaliesiems. Ne patirti rūpesčiai ją virkdė, žinoma. Pajausta prasmė visų tų darbų, įvertinimas graudino. Ir jai, ir Gediminui Virbickui, jau kelerius metus ant savo vyriškų pečių nešančiam Sąjungos vadovavimo naštą ir rūpesčius integruojant neįgaliuosius į sveikųjų visuomenę, salė atsistojo ir dėkojo plojimais.

Apie 250 narių jungia KŽNS. Ne ką daugiau žmonių talpina ir Kupiškio kultūros centro Didžioji salė, kur ir vyko KŽNS jubiliejinis renginys. Pilna ji nebuvo. Net tų, kuriems rajono meras Dainius Bardauskas ir rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Bartulienė teikė padėkas, tebuvo gal trečdalis: ką darbas sulaikė, kas namų ar ligoninės lovon atgulė.

Kupiškio KŽNS sveikino Seimo narių Audrio Šimo ir Raimundo Martinėlio padėjėjai Eglė Blaževičienė ir Ramūnas Godeliauskas, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos viešųjų ryšių specialistas Valdemaras Bogdanovičius atvežė kupiškėnams Socialinių reikalų ir darbo ministerijos bei Neįgaliųjų reikalų departamento vadovų linkėjimus bei padėkas. Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos meno kolektyvas „Lomena“, Biržų rajono Vabalninko muzikantai, Utenos neįgalieji sveikino kupiškėnus dainomis ir melodijomis.

Informacijos šaltinis: www.temainfo.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas