Olimpinės dienos šventė

olimpines-dienos-begimas-61545556

2014 jubiliejinė 25-oji Olimpinė diena vyks šių metų birželio 7 d. prie Baltojo tilto, šalia Upės gatvės ir Katedros aikštėje Vilniuje. Šventę rengia Lietuvos parolimpinis komitetas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Vilniaus miesto kūno kultūros ir sporto skyrius, VšĮ „Sveikas miestas“, neįgaliųjų sporto klubai „Vilnis“, „Feniksas“, „Vilkmergė“, „Šarūnas“ ir kt. Sulauksime dalyvių ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų miestų.

Šventė prasidės olimpinio deglo uždegimu ant Gedinimino kalno, jį kartu su olimpiečiais, specialiu 4 km atstumu neš ir parolimpinio sporto atstovai.

Bus organizuojamos tokios neįgaliųjų sporto varžybos: bočia, krepšinio 3 prieš 3 turnyras, peilio sportinio svaidymo turnyras, smiginio turnyras, baudų mėtymo turnyras sėdint vežimėliuose ir stovint, šaudymo iš pneumatinio ginklo turnyras, šaškių varžybos, šachmatų varžybos, paplūdimio tinklinio sėdint varžybos. Registracija į varžybas prasidės nuo 10.00 val., pačios varžybos nuo 11.00 val. Visi norintys savo jėgas galės išbandyti ir šaudymo iš lanko varžybose bei paskanauti kareiviškos košės. Be neįgaliųjų sporto turnyrų vyks ir daugybė kitų sveikatingumo ir sporto renginių.

Vilniaus Katedros aikštėje bus galima stebėti ir parodomąsias krepšinio 3 prieš 3 vežimėliuose varžybas bei parodomąjį didžiųjų šachmatų turnyrą prie Baltojo tilto.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanojami diplomais, taip pat piniginiu prizu bus apdovanotas ir masiškiausiai įvairiose rungtyse dalyvavęs sporto klubas. Pastarąjį piniginį prizą įsteigė Lietuvos parolimpinis komitetas kartu su VšĮ „Parolimpiniu sporto rėmimo fondu“.

Informacijos šaltinis: www.lpok.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas