Nominuok kandidatą ir laimėk skrydį oro balionu!

NLIF logo naujas

Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas (NLĮF) kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT) skelbia konkursą „Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2013 m“.

Siekdami skatinti prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos Lietuvos visuomenėje prisidedančius asmenis, įmones, organizacijas bei institucijas, skelbia kandidatų nominaciją Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams 2013 m gauti.

Puoselėdami lygybę ir įvairovę suvokiame, jog kiekvienas žmogus yra ypatingas dėl savo individualių savybių, traktuojant šiuos skirtumus kaip privalumą, o ne kaip trūkumą. Šie skirtumai gali atsirasti dėl žmogaus rasės, tautybės, lyties, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios, religijos ar kitų savybių. Sugebėdami pasinaudoti šiais skirtumais draugiškoje aplinkoje, galime išmokti valdyti įvairovę ir tokiu būdu puoselėti tarpusavio toleranciją. Švęskime lygybę ir įvairovę drauge!

Galbūt žinote prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos Jūsų aplinkoje prisidedantį asmenį, įmonę, organizaciją ar instituciją? Užpildykite šią lygybės ir įvairovės čempiono anketą ir nominuokite savo kandidatą.

DĖMESIO! Vienas iš kandidatą nominavusių asmenų laimės skrydį oro balionu virš pasirinkto miesto! Laimėtojas bus išrinktas burtų būdu.

Reikalavimai kandidatui:

  • privatus asmuo, verslo įmonė, nevyriausybinė organizacija ar valstybės/savivaldybės institucija;
  • idėjos ir konkretūs veiksmai, prisidedantys prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos bendruomenėje.

Kandidatų anketas vertins ekspertų komisija, kuri atrinks 10 lygybės ir įvairovės čempionų. Apdovanojimų ceremonija vyks 2014 m. vasario 20 d. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre – laimėtojus sveikins valstybinių institucijų atstovai, LR Seimo nariai bei užsienio šalių ambasadoriai.

Elektroninę kandidatų nominavimo anketą galite užpildyti elektroniniu būdu www.nlif.lt svetainėje.

Kandidatą nominuoti galite ir laisva forma. Nominaciją siųskite adresu „Lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2013 m.“, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai, Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius, el. paštu ivairove@lrs.lt arba faksu +370 5 261 2725 iki 2014 m. sausio 15 d.
Pateikdami laisvos formos nominaciją, nurodykite:

  • nominuojančio asmens vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir/ar el. pašto adresą;
  • kandidato vardą/pavadinimą, kontaktinį telefoną ir/ar el. pašto adresą;
  • konkrečių veiksmų, kurių ėmėsi kandidatas, skatindamas lygybę ir įvairovę Jūsų aplinkoje, aprašymą (iki 2500 simbolių);
  • poveikio, kurį kandidato veikla turėjo Jūsų bendruomenės nariams, aprašymą (iki 2500 simbolių).

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas