Neįgaliųjų klausimais S. Skverneliui patarinės Juozas Bernatavičius

juozas-bernatavicius-

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėju neįgaliųjų klausimais dirbti pradėjo visuomeninis konsultantas Juozas Bernatavičius.

Nuo 1995 metų J. Bernatavičius yra Lietuvos paraplegikų asociacijos narys, o nuo 2008 metų eina šios asociacijos prezidento pareigas. 2003 m. jis tapo Lietuvos biomechanikų sąjungos nariu, o po metų – Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) ekspertu.

Bernatavičius yra sukaupęs didelę patirtį švietimo srityse, nukreiptose į pagalbą neįgaliesiems. Pastaruosius dvylika metų jis yra Europos žmonių su nugaros smegenų pažeidimais konfederacijos narys, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto asistentas bei Kineziterapijos ir Ergoterapijos bakalauro studijų programos savianalizės grupių narys.

Du kartus per mėnesį, pagal iš anksto numatytą grafiką, J. Bernatavičius susitiks su interesantais Neįgaliųjų reikalų departamente prie SADM:

  • birželio 6 d. 10:00-12:00 val.
  • birželio 21 d. 13:00-15:00 val.

Registruotis elektroniniu paštu juozas.bernatavicius@lrv.lt arba telefonu (8-5) 231 66 49.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas