Neįgaliųjų darbai reprezentuos Lietuvą pirmininkavimo ES Tarybai metu

other_foto1_1_113858

Lietuvos Respublikos Seimas Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu į Lietuvą atvykstančioms aukšto rango svečių delegacijoms skirtų dovanų gamybą patikėjo neįgaliesiems.

Valakupių reabilitacijos centrui laimėjus LR Seimo kanceliarijos organizuotą konkursą odinių dėžučių bei lininių maišelių gamybai, visą šių metų pusmetį Centro neįgalūs klientai, padedami profesijos mokytojų ir jų asistentų, pagamino originalias, lietuvišku tautiniu ornamentu dekoruotas odines rankų darbo dėžutes, skirtas tik aukščiausio rango svečiams, pasiuvo lininius maišelius dokumentams su Lietuvos simbolika ir išsiuvinėtu Lietuvos Respublikos Seimo logotipu, taip pat lietuvišku gintaru puoštus lininius maišelius, skirtus dovanų pakavimui.

Pasak profesijos mokytojos Laimutės Ambraziūnienės, šis darbas buvo didžiulis iššūkis. „Siekėme nepriekaištingai įvykdyti mums patikėtą svarbią bei atsakingą užduotį. Labai džiaugiamės, kad mums pavyko kokybiškai ir laiku pagaminti visus suvenyrus“ – sakė L. Ambriūzienė.

Valakupių reabilitacijos centro direktorė Edita Šatienė pažymėjo, kad šis užsakymas – tai aukščiausia valstybės pasitikėjimo Valakupių reabilitacijos centru bei neįgaliaisiais išraiška. „Galimybė reprezentuoti Lietuvą tokiu atsakingu mūsų šaliai laikotarpiu – tai didžiulė garbė, tačiau kartu ir milžiniška atsakomybė. Labai džiaugiamės, kad mums ir mūsų centro neįgaliesiems patikėtą egzaminą sėkmingai pavyko išlaikyti“ – sakė E.Šatienė. Neįgaliųjų ir profesijos mokytojų pagamintas dovanas garbingiems Lietuvos svečiams labai gerai įvertino atsakingi LR Seimo kanceliarijos darbuotojai. Š.m. liepos 4 d. vykusiame iškilmingame posėdyje už svarbų indėlį reprezentuojant mūsų šalį savo rankų darbo gaminiais neįgaliesiems padėkojo ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas.

Kviečiame pažiūrėti „Lietuvos ryto“ televizijos parengtą reportažą apie Valakupių reabilitacijos centre pagamintas dovanas, skirtas Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu atvyksiantiems aukšto rango užsienio svečiams!

Reportažas

Parengt pagal www.reabilitacija.lt informaciją

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas