Neįgaliesiems – nei koncertų, nei nuovažų, nei tualeto…

neigaliesiems---nei-koncertu-nei-nuovazu-nei-tualeto

Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas nemano, kad dabar šioje vietoje reikia griauti šaligatvių kraštus, mat jau baigiamas rengti Dariaus ir Girėno gatvės rekonstrukcijos projektas. Jį parengus gatvė bus paaukštinta, o kartu sutvarkyti ir šaligatviai bei įrengtos nuovažos.

Rekonstrukcija pernai atlikta Taikos gatvėje, ir nuovažos ties perėjomis padarytos.

Remonto reikėtų ir kitose su pagrindine besiribojančiose gatvėse, pavyzdžiui, Gudobelių alėjoje. Problemą gerai parodo šios gatvelės pradžioje po lietaus tyvuliuojančios balos. Ši gatvė turės būti paaukštinta, o kartu bus tvarkomi ir šaligatviai. Kada tokių permainų centrinėje gatvėje sulauksime, spėlioti nesiima niekas.

Tiesa, prireikus remontuoti šaligatvius šalutinėse gatvelėse, kartu įrengiamos ir nuovažos vežimėliams, bet iš karto visų tokių vietų nesutvarkysi – reikia daug pinigų.

O gamtinių reikalų prispirtiesiems permainų iš viso nežadama. Viešasis miesto tualetas, anot A.Ivanausko, rūsyje įrengtas senas sovietmečio statinys, kurį norint šiuolaikiškai pertvarkyti tektų visai išgriauti.

Informacijos šaltinis: www.ve.lt

Puslapiai 1 2

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas