Neįgalieji balsuos su pagalba

disabled-voters3-1-640x425

Rinkimų dieną, sekmadienį, grupė Vilniaus neįgaliųjų dienos centro lankytojų pritaikytu autobusiuku aplankys savo rinkimines apylinkes ir bandys savarankiškai balsuoti kaip lygiaverčiai savo šalies piliečiai.

Iš VRK periodiškai ateina žinios, kad vis daugiau rinkiminių apylinkių yra pritaikytos žmonėms, judantiems neįgaliojo vežimėlio pagalba, tačiau neįgaliųjų rinkėjų patirtis per merų ir savivaldos rinkimus Vilniuje verčia juos eiti prie balsadėžių su lydinčiais asmenimis, kurie padėtų įveikti vis dar pasitaikančias kliūtis.

Vilniaus neįgaliųjų dienos centro vadovė Nijolė Zenkevičiūtė sako, kad šį sekmadienį dienos centro autobusiukas veš neįgaliuosius į jų rinkimines apylinkes ir, esant reikalui, padės pasiekti balsadėžes. Tuo pačiu neįgalieji ir dienos centro darbuotojai galės patikrinti rinkiminių apylinkių pritaikymų tinkamumą. Tarp žmonių, judančių neįgaliojo vežimėlio pagalba, bus ir neregė mergina, kuri išbandys balsavimo akliesiems ir silpnaregiams naujoves.

Pritaikytas neįgaliesiems vežti autobusiukas apie 11.30 val. aplankys Apkasų apylinkę (Kalvarijų g. 87), maždaug 12.00 val. – Rinktinės apylinkę (Kazliškių 4). Po to judės į Karoliniškes, Fabijoniškes, Pilaitę.

Kontaktinis asmuo: Nijolė Zenkevičiūtė, mob. +370 604 00 678

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas