Negalios terminas pratęsiamas automatiškai

1105_c3ff909a5314ed3ad2ed257ca1615056

Į NDNT NEVYKITE – terminas bus PRATĘSTAS AUTOMATIŠKAI iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos).

Pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus.

Apie pratęstą terminą IŠMOKAS MOKANČIAS INSTITUCIJAS INFORMUOSIME PATYS, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Į NDNT KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ?

Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo kreipiatės pirmą kartą, dokumentus atsiųskite PAŠTU arba EL. PAŠTU dokumentai@ndnt.lt (skenuotas ar fotografuotas dokumentų kopijas) arba per E. pristatymo sistemą. JEI NĖRA GALIMYBĖS jų atsiųsti paštu ar el. paštu, tik tokiu atveju į NDNT karantino metu iš ANKSTO REGISTRUOKITĖS INTERNETU: https://epaslaugos.ndnt.lt/registracija/login?ReturnUrl=%2fregistracija%2fRegistration%2fRegisterContacts

Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt.

Gavę dokumentus, DĖL asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti KLAUSIMYNO užpildymo NDNT su Jumis SUSISIEKS TELEFONU arba EL. PAŠTU.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 1

  1. Lidija

    sveiki, man neįgalumas baigiasi 06-21 d., karantinas jau tikriausiai bus pasibaigęs (06-16d. jei nepratęs) ir automatiniu neįgalumo pratesimu negalėsiu pasinaudoti. Ką daryt? Reikės įprastine tvarka susitvarkyt per tas 3d.d.?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas