NDNT teikiamos paslaugos – arčiau neįgaliųjų

ndnt

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (toliau – NDNT), siekdama užtikrinti kokybiškesnį ir greitesnį į NDNT besikreipiančių neįgaliųjų aptarnavimą ir mažindama jų administracinę naštą, sudaro galimybę dalį viešųjų paslaugų gauti elektroniniu būdu.

Nuo 2013 m. lapkričio mėn. į NDNT besikreipiantys neįgalieji NDNT svetainėje gali susikurti savo profilį (www.ndnt.lt/Elektroninės paslaugos) ir elektroniniu būdu, nevykdami į NDNT teritorinius skyrius, užsisakyti ir gauti vertinimo akto kopiją, patvirtintą elektroniniu parašu, pasitikrinti atliekamo vertinimo būklę, peržiūrėti ankstesnių vertinimų rezultatus.

Neįgalieji asmenys internetu taip pat gali užsisakyti NDNT išduodamų pažymų dublikatus (darbingumo lygio ir neįgalumo lygio, specialiųjų poreikių pažymų, neįgaliojo pažymėjimo ir pan.), nurodydami jiems patogų dokumentų gavimo būdą – registruotu laišku arba atsiimti asmeniškai.

Šios elektroninės paslaugos supaprastina minėtų dokumentų užsisakymą ir gavimą iš NDNT, sudaro galimybę neįgaliesiems jiems patogiu laiku ir patogioje vietoje peržiūrėti neįgalumo, darbingumo lygio, pirminių specialiųjų poreikių nustatymo ir pan. vertinimo eigą. Tai taupo neįgalių asmenų ir NDNT darbuotojų laiką, sumažina materialines sąnaudas.

Elektroninio registravimosi vizito į NDNT paslauga sėkmingai teikiama jau daugiau kaip metai.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas