Naujasis teatras švenčia 7-erius kūrybinės veiklos metus atnaujintoje Vaidilos teatro salėje!

Spektaklio Neprilygstamosios foto nr 2 - autorinės teisės - copy right Viktorija Kuodytė

Šia proga pristatome spektaklį „Neprilygstamosios“ (angl. Top girls) pagal šiuolaikinę Kerilės Čerčil pjesę (režisierė Šviesa Šulc), kuri atskleidžia skirtingus moterų likimus vyrų valdomoje visuomenėje, svarsto, ką reiškia būti sėkminga moterimi, kelia klausimus, kas yra moterų laisvė ir laimė.

Pjesė pateikia platų moters asmenybių spektrą. Spektaklis prasideda fikcija – XX amžiaus herojės, agentūros Top girls savininkės Marlenės sukviestos vakarienei renkasi istorinės ir mitinės asmenybės – Popiežė Joana, keliautoja Izabelė Berd, Bruegelio paveiksle pavaizduota Nykioji Greta iš flamandų folkloro, imperatoriaus sugulovė, vėliau tapusi budistų vienuole Ponia Nidzio, bei vyrui besąlygiškai paklūstančios žmonos simboliu laikoma Griselda.

Šių moterų dėka suprantame su kokiais sunkumais susiduria „silpnoji lytis“, norėdama įgyvendinti savo siekius ir svajones.

Spektaklio trukmė 2 val. 15 min.

Maloniai lauksime Jūsų A.Jakšto g. 9, Vilniuje 2015 lapkričio 10 d. 18:30 val.

Bilietų kaina nuo 12 EUR. Senjorams, studentams, scenos menų profesionalams, grupėms perkant 10 bilietų ir daugiau, moksleiviams bei neįgaliesiems – 50 proc. nuolaidos. Vietos prie staliukų 19 EUR (nuolaidos netaikomos).

Svarbu paminėti, kad kiekvieno mėnesio antrą antradienį mūsų teatras Vaidilos salėje džiugins savo spektakliais suaugusius ir vaikus.

Daugiau informacijos: www.naujasisteatras.lt
Tel. 8 679 08208

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas