Mokymai „Mūsų požiūris į neįgalumą – visuomenės kanarėlė anglies kasykloje“

mokymai

Kviečiame registruotis į nuotolinius Lietuvos žmonių su negalia sąjungos (LŽNS) mokymus „Bendravimo su neįgaliaisiais ypatumai“, skirtus kultūros specialistams, dalyvaujantiems Kultūros paso veiklose. Mokymai remiasi ne tik teorija, bet ir praktiniais pavyzdžiais, asmenine lektorių arba jų aplinkos patirtimi.

Švedė Sanna Karosas yra Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos koordinatorė Klaipėdos regionui, LCC tarptautinio universiteto dėstytoja, mokanti retorikos ir komunikacijos, akademinio rašymo bei įvado į literatūrą. Skaito paskaitas apie Dauno sindromą turinčius žmones, aktyviai dalyvauja savanorystės ir misijinėse veiklose, nes tiki filantropijos galia.
Kartu su vyru augina penkis vaikus. Su dukrele Iva jau yra susitikusi su 6000 vaikų iš įvairių mokyklų, kuriems pasakojo apie Dauno sindromą turinčius žmones. Praėjusiais metais Sanna su vyru į savo šeimą priėmė be globos likusį vaiką su Dauno sindromu.

Mokymų data- Lapkričio 9 d. ir 12 d.

Abi dienas mokymai prasidės 11.00 val.

Mokymai nemokami, tačiau būtina registracija: REGISTRACIJOS ANKETA

Prisijungimo kodas į renginius, vykstančius nuotoliniu būdu, bus išsiųstas išvakarėse.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas