Mokomojo modulio „Tour4all“ pristatymai švietimo įstaigose

sdr

2019 m. I ketvirtį (vasario – kovo mėn.) Lietuvos žmonių su negalia sąjunga švietimo įstaigų studentams ir dėstytojams pristatė Mokomąjį modulį „Tour4all“.

Įvairių sričių darbuotojams trūksta informacijos ir įgūdžių apie darbo su klientais, turinčiais specialiųjų poreikių, ypatumus. Itin tai aktualu aptarnavimo ir turizmo sferoje dirbantiems specialistams ir studentams, planuojantiems dirbti šiose srityse.

Tarptautinio projekto „TOUR4ALL. Prieinamo turizmo programų, skirtų profesinio mokymo kursams, plėtra“, kurio vienas iš partnerių buvo Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, metu buvo sukurtas ir MOODLE sistemoje patalpintas mokomasis modulis apie prieinamo turizmo paslaugų organizavimą. Parengtas ir laisvai prieinamas modulis turi didelę praktinę vertę, todėl jį verta pristatyti kuo didesniam skaičius švietimo įstaigų, kurios ruošia būsimuosius aptarnavimo ar turizmo srities specialistus.

Mokomasis modulis buvo pristatytas Vilniaus, Vytauto Didžiojo, Vilniaus Gedimino technikos universitetų, Klaipėdos, Kolpingo kolegijų, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro studentams ir dėstytojams. Iš viso I ketv. surengti 8 pristatymai.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas