Maisto skurstantiems bus galima aukoti neišėjus iš namų

DSC_0035

„Maisto banko“ akcija šį pavasarį vyks naujoviškai. Ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiems bus galima nupirkti ne tik parduotuvėse, bet ir virtualioje aukoklėje. Tokią galimybę „Maisto banko“ akcijos dalyviams suteikė bendrovė „Viena sąskaita“.

Kasmet organizuojantys labdaringas akcijas šalies prekybos tinkluose, „Maisto banko“ atstovai sako pastebintys, kad ne visi norintys jose dalyvauti spėja užsukti į parduotuvę ir paaukoti maisto. Pasak „Maisto banko“ vadovo Vaidoto Ilgiaus, esant geram orui, nemažai žmonių savaitgaliui išvyksta paviešėti pas gimines, darbuotis užmiesčio soduose ar pailsėti sodybose.

„Supratome, kad galime padėti „Maisto bankui“ užpildyti šią spragą“,– sakė bendrovės „Viena sąskaita“ direktorius Vytenis Ziberkas. „Dabar „Vienos sąskaitos“ vartotojai savo paskyroje galės paaukoti lėšų nupirkdami virtualų krepšelį maisto produktų. Krepšelio kainą pridėsime prie bendros kliento sąskaitos, kurią apmokėjus auka bus pervesta „Maisto bankui“,– aiškino V. Ziberkas.

Bendra „Vienos sąskaitos“ ir „Maisto banko“ akcija prasidės kovo 10 d. ir tęsis iki balandžio 18 d. Kiekvienas šiuo laikotarpiu tapęs nauju „Vienos sąskaitos“ klientu, „Maisto banko“ sąskaitą papildys 5 litais – įmonė tokiu būdu įsipareigojo paremti „Maisto banką“ ir finansiškai.

Pavasario „Maisto banko“ akcija parduotuvėse šiemet vyks balandžio 11-12 dienomis. Pernai ši akcija vyko 342 parduotuvėse, jos metu geraširdžiai žmonės nepasiturintiems paaukojo maisto už daugiau nei 900 tūkst. litų. Lietuvoje maisto stokoja 390 tūkst. žemas pajamas gaunančių asmenų.

Informacijos šaltinis: http://sc.bns.lt/

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas