LŽNS gavo Švietimo mainų paramos fondo apdovanojimą

IMG_0994-700x476

2013 m. lapkričio 19 d., Rotušėje, už šią iniciatyvą Lietuvos žmonių su negalia sąjunga Kokybės konkurso apdovanojimų metu, gavo apdovanojimą už asmenų su specialiaisiais poreikiais įtraukimą į tarptautines veiklas.

Iškilmingame Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso apdovanojimų renginyje kasmet tradiciškai apdovanojami ir pagerbiami kokybiškiausiai, originaliausiai ir geriausiai projektus įgyvendinę Mokymosi visą gyvenimą, Nordplus, Valstybinių stipendijų, ETwinning programų veiklų dalyviai. Šiemet Kokybės konkurso metu buvo vertinami ne vienerių metų, o viso 2007–2013 m. laikotarpio projektai, sėkmingiausiai įgyvendintų projektų autoriams – laureatams įteiktos Kokybės konkurso statulėlės, padėkos bei kitos dovanos.

Kokybiškiausi projektai buvo atrinkti vertinant galutines projektų ataskaitas. Dėmesys buvo kreipiamas į projektų įgyvendinimo kokybę, rezultatus ir naudą organizacijai bei dalyviams, projektų veiklų tęstinumą, rezultatų sklaidą projektų įgyvendinimo metu ir jiems pasibaigus bei projektų valdymą.

2011 -2013 m. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga dalyvavo Grundtvig Mokymosi partnerysčių projekte „Universalus dizainas – aplinka be kliūčių“, kurį, beje, ir koordinavo. Projektas skirtas partnerių organizacijų bendradarbiavimui bei patirties pasidalinimui – gera ir bloga patirtis, praktika – žiniomis, metodika, instrumentais bei paslaugomis sukurtomis užtikrinti aplinką be kliūčių.

Partneriai kartu ieškojo būdų kaip veikti, kad aplinkos prieinamumas taptu norma, o neliktų tik svajonė ar Utopija. Projekte dalyvaujančios organizacijos pasidalino patirtimi kaip įtraukti bendruomenės narius bei organizacijas kuriant ne tik negalią turintiems asmenims prieinamą ir patogią aplinką, bet ir pagyvenusiems žmonėms, tėvams su mažamečiais vaikais ir kitiems asmenimis, kurie kasdieniame gyvenime susiduria su fizinės aplinkos neprieinamumu ar fizinėmis kliūtimis. Vizitų metu dalyviai įgijo teorines žinias bei praktinius įgūdžius. Grįžę į savo organizacijas jie pasidalino informacija ne tik su savo organizacijos darbuotojais bet ir nariais ar kitais specialistais dirbančiais šioje srityje.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas