Lietuvos parolimpiečių sutiktuvės

lietuvos-parolimpieciai

Lietuvos parolimpinė rinktinė Rio de Žaneiro rungtynėse pademonstravo uždegančią kovą ir namo parveža tris medalius. Susitikime ir padėkokime jiems ir visai Lietuvos parolimpinei delegacijai!

Lietuvos parolimpinė delegacija Vilniaus oro uoste nusileis rugsėjo 21 dieną, trečiadienį 23:45 val. reisu iš Frankfurto.

Šventinis sutikimas rengiamas Vilniaus oro uosto sutikimo salėje. Sutiktuves organizuoja portalas 15min, „Citadele“ bankas ir Lietuvos parolimpinis komitetas. Muzikine sutikimo nuotaika rūpinsis grupė „Subtilu Z“.

Parolimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovavo 13 sportininkų. Mindaugas Bilius rutulio stūmimo rungtyje iškovojo auksą, taip pat jis laimėjo sidabrą disko metimo rungtyje. Aukso medalį Brazilijoje taip pat laimėjo Lietuvos vyrų golbolo rinktinė.

Rugsėjo 22 d. 17 va­lan­dą skve­re prie Šiaulių Sa­vi­val­dy­bės taip pat organizuojamos Min­dau­go Bi­liaus ir de­šim­tą­ją vie­tą ie­ties me­ti­mo rung­ty­je užė­mu­sio Jo­no Spu­džio sutiktuvės.

Nors iš pra­džių pla­nuo­tos su­tik­tu­vės sta­dio­ne, tačiau ki­lus vi­suo­me­nės ne­pa­si­ten­ki­ni­mui, kad pa­ro­lim­pie­čiai „nu­kiš­ti“ į pa­kraš­tį, su­tik­tu­vių vie­tą te­ko keis­ti. Ten pat, mies­to cent­re, rugp­jū­čio pa­bai­go­je bu­vo su­tik­ti olim­pia­dos bron­zos me­da­lių lai­mė­to­jai bai­da­ri­nin­kai Au­ri­mas Lan­kas ir Ed­vi­nas Ra­ma­naus­kas.

Susitikime ir padėkokime jiems ir visai Lietuvos parolimpiečių delegacijai!

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas