Liepos 12 d. – Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais žaidynių atidarymo eisena nuo V.Kurdirkos iki Katedros aikštės

gyvastis

Lietuvos asociacija „Gyvastis“ liepos 12 d. (šeštadienį) kviečia į V.Kudirkos aikštėje organizuojamą tarptautinį renginį – Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais sporto žaidynių atidarymo eiseną.

Renginio pradžia – 15.30 val.

Eisenos startas – 17.00 val.

Maršrutas – nuo V.Kudirkos aikštės iki Valdovų rūmų.

Eisenoje dalyvaus komandos iš 20 šalių.

Palaikykite Lietuvos ir kitų 19-os šalių komandas! Palaikykitę antrą gyvenimą gauvusius žmones! Palaikykite ir organų donorystę!

Žaidynių dalyviai iš daugelio šalių, kad pagrindinis jų dalyvavimo žaidynėse tikslas – pagerbti donorus. „Aš laukiu susitikimo su draugais“, – sako 18 metų su persodintais plaučiais gyvenantis Andre Lassoij, dalyvausiantis jau IX-ose tokiose žaidynėse, – „kad kartu paskleistume be galo svarbią idėją apie donorystę, dovanojančią GYVENIMĄ“.

Renginio metu nuo 15.00 iki 18.00 val. V.Kudirkos aikštėje, Nacionalinio transplantacijos biuro palapinėje, bus galima užpildyti anketą donoro kortelei gauti.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas