Kvietimas į šventę „Šokiai pokiai“

sokiaipokiai

Ar kada svajojote apie šventę, kurioje visi šoka, žaidžia ir linksminasi nieko nevaržomi?

Tuomet šis renginys kaip tik Jums!

Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA) maloniai kviečia Jus į „Šokius pokius“ – diskoteką sutrikusio intelekto asmenims, jų artimiesiems ir draugams! Renginio metu jūsų laukia šokiai, dainos, žaidimai, konkursai, daug juoko, naujos draugystės bei šilti prisiminimai po renginio. Kol mes kartu su negalią turinčiais asmenimis puikiai leisime laiką, jų artimieji galės atsipalaiduoti, pasiklausyti paskaitos sveikatos temomis, sudalyvauti protmūšyje, įgauti naujų įgūdžių dirbtuvėse, pasimėgauti puodeliu skanios arbatos arba kavos ir pabendrauti tarpusavyje.

Kviečiame susitikti šių metų balandžio 27 dieną (šeštadienį) 15h VU Sveikatos ir sporto centre (saulėtekio al. 2, Vilnius). Renginio pabaiga planuojama apie 18h.

Būtina registracija!: Šokiai pokiai registracija

Smagiems šokiams reikalinga sportinė/vidaus avalynė bei gera nuotaika!

Iki susitikimo šventėje „Šokiai pokiai“!

Jei kyla klausimų, pageidavimų ar norite daugiau sužinoti apie šį renginį, galite kreiptis el.-paštu: lpo.vilnius@limsa.lt arba kontaktiniu telefonu +370 60473410.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 1

  1. Tomas

    Labai džiugu, kad vyksta tokie renginiai. Tikimės pamatyti ir daugiau renginių. Nesustokit! Linkėjimai iš aistrasokiui.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas