Kvietimas į seminarą – konferenciją „Universalus dizainas ir architektūros paveldas“

Haapsalu_pilis

2020 m. spalio 27 d. (antradienį), 10.00-12.30 val. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga nuotoliniu būdu rengia seminarą-konferenciją „Universalus dizainas ir architektūros paveldas“.

Ar architektūros paveldas gali tapti prieinamas neįgaliesiems? Ar gali žmogus, judantis neįgaliojo vežimėliu, patekti į XIII a. pradėtą, o XVI a. baigtą statyti pilį? Kaip atrasti balansą tarp prieinamumo visiems ir autentikos?

Į šiuos ir į kitus klausimus atsakys Haapsalu pilies-muziejaus atstovas Jaak Mall (Estija) ir Palangos kurorto savivaldybės atstovė Janina Balužė.

Renginys skirtas architektams, projektuotojams, dėstytojams ir būsimiesiems specialistams, kultūros paveldo srityje dirbantiesiems, neįgaliųjų organizacijų atstovams ir visiems, besidomintiems universaliu dizainu.

Seminaro programa:

10.00 – sveikinimo žodis
10.05 – 10.55 Palangos kurorto kultūros paveldo objektų pritaikymas neįgaliesiems /
Janina Balužė, Palangos m. savivaldybės administracijos Kultūros sk. vyr. specialistė
11.00-12.00 Haapsalu pilis: modernus muziejus iš griuvėsių /Jaak Mall, Estija

Susidomėjusius prašome registruotis paspaudus šią nuorodą: REGISTRACIJA

Užsiregistravusiems išvakarėse bus atsiųsta prisijungimo prie renginio, vyksiančio ZOOM platformoje, nuoroda.

Prašome atidžiai rašyti savo el. paštą, nes į netiksliai parašytą el. paštą negalėsime išsiųsti prisijungimo nuorodos. Dar vienas perspėjimas – dieną prieš seminarą, negavusiųjų el. laiško su prisijungimo nuoroda, prašome pasitikrinti skyrelį „šlamštas“ ar pan.

 

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas