Kvietimas į parodą „MENAS, UŽPILDANTIS GYVENIMĄ SPALVOMIS“

valakupiai paroda

Parodoje pristatomi juvelyrikos dirbiniai, dailieji medžio drožiniai ir baldai, kurie buvo sukurti tarptautinio projekto „Artability“ meno laboratorijų metu 2014-2015 m.

Parodos autoriai – neįgalieji, pirmą kartą prisilietę prie juvelyrikos ir medžio dirbinių bei pirmą kartą savo darbus eksponuojantys meninėje parodoje.

Dvejus metus susirinkdami kartą per savaitę tik dviem valandoms, 19 dalyvių atrado kūrybos džiaugsmą, dirbdami su metalu ir medžiu. Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai susipažino su naujomis juvelyrikos ir medžio drožybos technikomis, komponavimo principais, idėjos pateikimu brėžinyje bei jos įgyvendinimu medžiagoje. Taip pat projekto metu dalyviai lankė meno parodas, o 3 dalyviai stažavosi Romoje, Italijoje.

Parodos autoriai ir Valakupių reabilitacijos centras maloniai kviečia į Dailininkų sąjungos galeriją, adresu Vokiečių g. 2, Vilnius. Paroda veiks iki 2015 m. gruodžio 17 d.

Šios veiklos yra tarptautinio projekto „Artability“, kurį įgyvendina Valakupių reabilitacijos centras, veikla.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas